Izabella Klebańska w Pabianicach - Filia nr 2

9 kwietnia w Filii nr 2 było koncertowo. Stało się to za sprawą wizyty autorki książek dla dzieci Izabelli Klebańskiej. Pani Izabella jest absolwentką Akademii Muzycznej dlatego też jej twórczość związana jest z muzyką. Na spotkanie zaproszone zostały dzieci z przedszkola nr 12. Pani Izabella opowiadała o nutach, kompozycjach, wariacjach i fanaberiach. Grała również na skrzypcach. Wcześniej dzieci musiały odgadnąć gdzie w tym instrumencie ukrył się ślimak i żabka. Na końcu wszyscy zatańczyli braure. Oczywiście instruktorem tańca była Izabella Klebańska.