Piosenki Wojciech Młynarskiego - spotkanie DKK

W dniu 26 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie DKK. Zaprosiła nas gościnnie pani Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej we Wrzeszczewicach – Jolanta Ośkiewicz. Najpierw zapoznałam zebranych z nowościami zakupionymi dla biblioteki. Znalazły się w śród nich współczesne wiersze Rupi Kaur oraz Jakuba Zięby oraz teksty piosenek L. Cohena i W. Młynarskiego, „Inny Świat” to zbiór opowiadań współczesnych pisarzy do obrazów J. Różalskiego. Zebrani goście z pasją przeglądali nowe książki.
Później czytaliśmy fragmenty wspomnień o Wojtku Młynarskim, słuchaliśmy jego piosenek z płyty „Złota kolekcja”. Były czytane również teksty piosenek i dyskutowaliśmy o ich wymowie. Wieczór był udany i już umówiliśmy się na kolejne spotkanie w maju.