Recenzje czytelników klubów DKK

"Trzy tygodnie z moim bratem" Nicolas Sparks - recenzja

„Trzy tygodnie z moim bratem”, to fantastyczna powieść biograficzna Nicolasa Sparksa, który pewnego dnia otrzymuje pocztą prospekt wycieczki dookoła świata. W podróż, która zawsze była jego marzeniem, wyrusza wraz ze swoim bratem Micahem. Wspólnie zwiedzają odległe, piękne miejsca świata, m.in. ruiny Majów w Gwatemali, Inków w Peru, kamienne giganty na Wyspie Wielkanocnej, wyspy Cooka w Polinezji, świątynie Angkor Wat w Kambodży, Tadż Mahal w Indiach i wiele innych cudownych miejsc. Bracia odbywają sentymentalną podróż w przeszłość. Z łezką i humorem wspominają dzieciństwo i młodość, sukcesy i niepowodzenia, rodziców i swoje różne drogi życiowe. Dzięki podróży zacieśniają więzy braterskie, poznają się jeszcze lepiej. Widzą z perspektywy czasu, jakie zmiany w nich zaszły. Odbywają długie rozmowy o planach na przyszłość i skrytych marzeniach. Wspólna przygoda staje się dla nich wielką afirmacją życia. Książka ta jest niezwykłą podróżą w nieznane i wzruszającą powieścią o miłości braterskiej. Zdecydowanie godna polecenia dla wszystkich czytelników.