Spotkanie wrześniowe 2016

W środę 7 września 2016 roku odbyło się powakacyjne spotkanie klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki.

Tematem spotkania były bajki i baśnie przedstawione w nietypowej formie.

Na początku odbyło się polowanie na bajki. Dzieci miały za zadanie znaleźć dziewięć książeczek ukrytych na terenie biblioteki. Następnie dzieci zostały zapytane dlaczego czytają bajki i jakie mądrości są w nich zawarte. Dzieci zostały również poproszone o wymienienie swoich ulubionych baśni.

Kolejną atrakcją była projekcja bajek uwiecznionych na kliszy. Dzieci zostały zaproszone do specjalnej Sali projekcyjnej. Każda z klubowiczek miała okazję wylosować bajkę i każda z nich została pokrótce omówiona. Łącznie zostało wyświetlonych 12 bajek.