Spotkanie organizacyjne

Zobacz zdjęcia ze spotkania:
  • bib1
  • bib2
  • bib3

17 marca 2008 roku o godzinie 14.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sieradzu z/s w Charłupi Małej odbyło się pierwsze spotkanie dla dzieci w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Spotkanie miało charakter organizacyjny, klub skupia na razie sześcioro dzieci. Prowadząca Małgorzata Ziarniak powitała dzieci oraz prosiła o przedstawienie się. Następnie przedstawiła sytuację Klubów Książki, cele i zadania takich klubów, omówiła sprawy organizacyjne, ustalono częstotliwość spotkań oraz wybrano książki do dyskusji na najbliższe spotkanie. Dzieci opowiadały o swoich zainteresowaniach czytelniczych po jakie książki sięgają najczęściej. Zaproponowały tworzenie ilustracji do przeczytanych książek.

Spotkanie upłynęło w miłej, ciepłej i świątecznej atmosferze.
Następne spotkanie odbędzie się 31 marca o godzinie 14.30 tematem spotkania będzie książka Doroty Suwalskiej pt. "Zuśka w necie i w realu".

Małgorzata Ziarniak
Moderator DKK przy GBP w Charłupi Małej