Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke w Filii nr 4 MBP Łódź Widzew

Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

Dnia 23 listopada 2010 roku Filię nr 4 MBP Łódź Widzew odwiedził wspaniały gość, autor niezwykle popularnych opowiadań oraz bajek dla dzieci – pan Grzegorz Kasdepke. Na zaproszenie Filii przybyli również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 204 z klasy trzeciej wraz z paniami nauczycielkami – ogółem 25 osób. Spotkanie przebiegało w miłej, ciepłej (choć zimno na dworze dawało się we znaki) i niezwykle wesołej atmosferze, a to dzięki panu Kasdepke, który ciekawie i z humorem opowiadał o pracy pisarza oraz czytał fragmenty swoich utworów. Nasz miły gość odpowiadał również na pytania zadawane przez dzieci, dotyczące życia prywatnego oraz pracy zawodowej.

Na koniec wizyty pan Grzegorz rozdawał autografy i wpisywał dedykacje w zakupionych książkach.