Spotkanie autorskie z Hanną Cygler

Skąd w Minnesocie wzięli się Kaszubi? Jak swoje pisma urzędowe redagują Szwedzi i dlaczego znana autorka powieści obyczajowych w dzieciństwie spadła z drzewa łamiąc obie ręce? Tego wszystkiego czytelnicy Biblioteki dowiedzieli się w trakcie spotkania z Hanną Cygler.

Podczas rozmowy mogliśmy usłyszeć, którą ze swoich bohaterek autorka lubi najbardziej i którą
z książek pisało jej się najtrudniej. Oprócz ciekawostek na temat powstawania książek Hanny Cygler, mogliśmy poznać też tajniki jej współpracy z wydawnictwami i zmagań z ekranizacją powieści. Pisarka przytoczyła wiele ciekawych anegdot ze swojego życiorysu oraz historii związanych
ze zbieraniem materiałów niezbędnych do tworzenia powieści. Dowiedzieliśmy się także jak wyglądają jej dalsze plany twórcze.