Spotkanie z Izabelą Sową

Zobacz zdjęcia ze spotkania:

* - kliknij na zdjęcie aby zobaczyć je w powiększeniu

• pict0053
  • pict0054
  • pict0055
  • pict0056
  • pict0062
  • pict0064
  • pict0066
  • pict0067

W dniu 22 stycznia 2008 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lututowie odbyło się spotkanie autorskie z krakowską pisarką panią Izabelą Sową. Autorka opowiadała o swoim życiu, twórczości jak również odpowiadał na pytania zadawane przez  klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki działającego w Lututowie i osoby uczestniczące w spotkaniu.

Między innymi pytano ją o pomysł stworzenia owocowej serii, co dało jej pisanie książek, co książka zmieniał w jej życiu, jakie ma plany na przyszłość. Jest autorką m.in. "Herbatniki z jagodami", "Zielone jabłuszko",  "Smak świeżych malin", "Cierpkość wiśni",  " W 10 minut do centrum". Książki pani Izabeli Sowy cieszą się wśród naszych czytelniczek dużym zainteresowaniem.

Sylwia Tryka
Moderator DKK