Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką

9 maja 2017 r. na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Świnicach Warckich przyjechała na spotkanie autorskie znana i lubiana autorka książek dla dzieci i młodzieży Beata Ostrowicka. Spotkanie odbyło się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz firmowanego przez Instytut Książki programu Dyskusyjne Kluby Książki. Pani Beata w bardzo ciekawy sposób wprowadziła uczestników spotkania w świat bohaterów swoich książek. Dzieci chętnie angażowały się w zaproponowane przez Panią Beatę zabawy. Wspaniałą pamiątką były dedykacje i autografy w książkach, które można było zakupić podczas spotkania oraz na specjalnie przygotowanych kartkach. Na zakończenie autorka otrzymała od uczestników pachnący upominek.