"Ptyś i Bill" J. Roby - DKK dla dzieci w MBP W Radomsku

Październikowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci MBP w Radomsku miało miejsce podczas Nocy Bibliotek (5 października). Klubowicze przeczytali komiks pt. "Ptyś i Bill" Jeana Roby, na podstawie którego powstał film fabularny pod tym samym tytułem. Projekcja filmu odbyła się w Oddziale dla dzieci w czasie Nocy Bibliotek. Następnie dzieci dzieliły się swoimi wrażeniami po obejrzeniu filmu i przeczytaniu książki. Niektórym klubowiczom bardziej przypadły do gustu przygody małego Ptysia i jego ukochanego spaniela Billa przedstawione w wersji komiksowej.