Spotkanie autorskie z panią Agnieszką Frączek

17 maja 2019 roku naszą bibliotekę odwiedziła autorka wierszy i opowiadań dla najmłodszych - pani Agnieszką Frączek.

Na spotkaniu przedszkolaki dowiedziały się jak powstaje książka, skąd pisarz bierze pomysły na nowe utwory, kto to jest wydawca, redaktor czy ilustrator.

Pani Agnieszka szybko nawiązała kontakt z dziećmi, czytała im swoje wiersze, wspólnie z dziećmi tropiła błędy językowe jakie najczęściej popełniamy na co dzień. Chętnie też odpowiadała na liczne pytania najmłodszych.

Spotkanie to odbyło się w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki przy współpracy z Instytutem Książki oraz Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.