Spotkanie z Joanną Olech

W dniu 17.05.2011 r. odbyło się w Filii Nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź-Widzew spotkanie ze znaną autorką i ilustratorką książek dla dzieci Joanną Olech.

W spotkaniu uczestniczyło 61 uczniów, wraz z opiekunami, ze Szkoły Podstawowej nr 149 w Łodzi z klas 5 A i C. Spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Olech rysowała (podobno z autopsji) smoka, bohatera książki pt.:"Pompon w rodzinie Fisiów". Następnie chętni uczestnicy brali udział w konkursach, polegających m.in. na odgadywaniu zagadek słownych. Upominkami były słodycze.

Podczas spotkania, dzieci bardzo zaangażowały się w tworzenie smoków w różnych nastrojach, a także chętnie brały udział w konkursach.

Czas minął zdecydowanie za szybko.

Serdecznie zapraszamy do naszej Biblioteki na kolejne spotkania.