"Żaba Ferdynand"- Filia nr 2 Pabianice

Podczas lutowego spotkania DKK dla najmłodszych czytaliśmy sobie dwie książeczki. Na początku wyruszyliśmy w podróż z bardzo ciekawskim panem żabą Ferdynandem. A że książka ta była przestrzenna nasza przygoda była bardzo realistyczna. Następnie zajęliśmy się „fachową” literaturą pt. - „Co każdy przedszkolak wiedzieć powinien”. Okazało się, że dzieci na ten temat wiedzę mają perfekcyjną. Używają słów dzień dobry, dziękuję, przepraszam. Znakomicie potrafią zachować się przy stole, a nawet sprzątają swoje zabawki. I jeszcze myją zęby. Nasze spotkanie było bardzo sympatyczne.