Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci w Konstantynowie Łódzkim z… teatrzykiem Kamishibai

W dniu 11.06.2018 r. sympatyczne Maluszki z konstantynowskiego Przedszkola „Magnolki” uczestniczyły w spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci przy konstantynowskiej Bibliotece.

Z pomocą teatrzyku obrazkowego Kamishibai, dzieci zapoznały się z dwoma zabawnymi opowiadaniami.  Pierwsze z nich zatytułowane „Rower Walentynki” zabrało nas w podróż rowerem. Razem z dziewczynką o imieniu Walentynka i jej przyjaciółmi., licząc do dziesięciu, dotarliśmy do zaskakującego finału podróży.

Kolejne opowiadanie zatytułowane „O panach Palcach”, było świetną zabawą, podczas której, mali klubowicze poznali nazwy wszystkich pięciu palców naszej ręki .

W drugiej części spotkania, wspólnie przeglądaliśmy biblioteczne książki, a jedna z nich pt. „Kochane zoo” zapewniła nam kreatywną zabawę z zagadkami.

Dziękujemy małym Klubowiczom i zapraszamy na kolejne, równie interesujące spotkania naszego Klubu.