Moralność Pani Piontek

Magdalena Witkiewicz znana jest z tego, że jej powieści zawsze kończą się happy endem – niezależnie od tego, jak wiele zawirowań czeka po drodze jej bohaterów. Być może właśnie dlatego pokochało ją tak wiele czytelniczek (oraz czytelników!) czyniąc z niej jedną z najbardziej popularnych rodzimych autorek. Lekkość pióra oraz humorystyczne zabarwienie historii nie przeszkodziło jej zawrzeć w niej wielu prawd na temat relacji damsko-męskich czy też życia jako takiego. Dzięki temu książka ta stanie się bliska nie jednemu czytelnikowi, który odnajdzie na jej kartach elementy wspólne z własnym życiem, swoją codziennością, tym, z czym zmuszony jest każdego dnia sam się borykać. A że przy tym wszystkim będzie się świetnie bawił – nie tylko uśmiechał pod nosem czytając o perypetiach bohaterów powieści, ale wręcz głośno śmiał, momentami do łez – to przecież tym lepiej.

Koniecznie sięgnijcie po tę powieść – nie można jej nie przeczytać.