"Nie oddam dzieci"

Powieść „Nie oddam dzieci” chwyta za serce, książka trzyma w  napięciu od pierwszych stron, przedstawia ona losy rodziny Sokołowskich i znanego i szanowanego chirurga Michała, który pod wpływem ciągłego biegu w pracy gubi sens swojego życia, po tragicznym finale popada w depresję i niemoc, którą leczy upojeniem alkoholowym, co wywołuje szereg kolejnych nieszczęść w życiu rodziny. Po tym czasie pełnym bólu, mężczyzna stawia czoła przeciwnością losu, które go tak dotkliwie sięgnęło i podejmuje walkę o utrzymanie rodziny. Książka Katarzyny Michalak dla naszych czytelników jest jedna z najlepszych literackich przedsięwzięć autorki. Długo budziła ona emocje, które podczas spotkania mogły się wydobyć na światło dzienne. Klubowiczom spodobała się fabuła, choć nie jedna czytając powieść w myślach wyzywała chirurga i nie mogła doczekać się jego przebudzenia i ucieczki z pracoholizmu, a później alkoholizmu, które doprowadziły do tak wielu nieszczęść rodziny. |Podsumowując,  powieść jest dla  klubowiczów nich fenomenalna, godna polecenia.