„Gwiazdka Kubusia Puchatka”

Gwiazdka Kubusia Puchatka

Na zimowym niebie świeci gwiazdka, a my na grudniowym spotkaniu DKK dla dzieci, omawialiśmy „Gwiazdkę Kubusia Puchatka”.
„Na zimowym niebie świeci gwiazdka. Wystarczy ładnie ją poprosić: O gwiazdeczko, o lampeczko, co świecisz na niebie, z tym życzeniem osobiście przychodzę do Ciebie. ...a wtedy spełni ona każde życzenie. Kubuś Puchatek i przyjaciele proszą gwiazdkę o różne rzeczy, ale i tak okazuje się, że najlepszy w spełnianiu życzeń jest ktoś puchaty, kto ma największe serce na świecie”.
Czy już wiecie kto to? Przeczytajcie koniecznie tę pozycję. I życzę Wam spełnienia marzeń.