O tradycjach i zwyczajach

Grudzień to miesiąc radości i oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Podczas ostatniego tegorocznego spotkania omawialiśmy książkę pt. „Wigilijne opowieści”. Mimo ogólnie panującego rozkojarzenia udało nam się podyskutować i poopowiadać o tradycjach, zwyczajach  w naszych domach. Klubowicze przyznali się, że jeszcze wierzą w Świętego Mikołaja i niecierpliwie czekają na jego wizytę w wigilijny wieczór. Dla sprawdzenia ich wiedzy na temat świąt przeprowadziłam mały test. Kto poprawnie odpowiedział na pytanie dostawał znaczek, wygrała osoba, która uzbierała najwięcej  znaczków.  Na koniec złożyliśmy sobie świąteczne życzenia i wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy, ku mojemu zaskoczenie dzieci znają je doskonale.