Relacja ze 121. spotkania DKK

"Wojna nie uwiedzie nikogo, kto ją widział i przeżył." (s. 143-144) - to cytat z książki "Wszystkie wojny Lary" Wojciecha Jagielskiego. Książka ta była tematem rozmowy podczas 121. spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w dniu 4 marca 2020 r. Klubowiczów wzruszył los matki, która robiła wszystko, żeby wyrwać swoich synów spod wpływu szkodliwej ideologii. Jej starania i poświęcenie idą jednak na marne. Lara traci synów i czuje się pokonana przez los. Historia przytoczona przez Wojciecha Jagielskiego stała się okazją do rozmowy o zagrożeniach, na jakie współcześnie są narażeni młodzi ludzie.

W spotkaniu uczestniczyło 6 osób.